fbpx
Płock-dowóz czas start!
20 kwietnia 2018, author: Agnieszka Pypa

Płock-dowóz czas start!

Żyjemy w czasach dynamicznego rozwoju technologicznego. Praktycznie każdy z nas posiada w kieszeni telefon, dostęp do sieci a zamiast robić prasówkę, co rano przegląda strony internetowe.  Nie oszukujmy się, Internet towarzyszy nam prawie wszędzie. Polacy coraz częściej korzystają ze swoich telefonów i komputerów nie tylko do pracy, ale również jak się okazuje do zamawiania jedzenia. Nie pozostając obojętnymi na potrzeby naszych klientów, którzy głodni i zmęczeni po szkole, pracy czy imprezie mają ochotę na pyszny makarun, stworzyliśmy własny system do zamawiania posiłków. Wystarczy odwiedzić naszą makarunową stronę internetową, spośród zakładek wybrać tę do zamawiania, wybrać punkt, złożyć zamówienie i gotowe! Teraz pozostaje czekać na kuriera z pyszną, pomarańczową przesyłką.

Pierwszym punktem, do którego wprowadzono nasz system był lokal na św. Tomasza w Krakowie. Zobaczyliśmy, że to naprawdę działa! Podążając za potrzebami klientów chcemy, aby wszystkie nasze lokale umożliwiły zamawianie za pośrednictwem naszej plalformy. Dlatego tym bardziej jest nam miło ogłosić, iż w ślad za krakowskim lokalem podążył nasz lokal w Płocku, w którym od 16 kwietnia ruszył dowóz. Nasi klienci nie muszą już wychodzić z domu, aby zjeść nasz makarun.

Czy może być coś przyjemniejszego niż pomarańczowe pudełeczko, wypełnione po brzegi pysznym makaronem dostarczone pod drzwi naszego mieszkania? Zupełnie bez wychodzenia, zupełnie bez stania w kuchni. Niewiele jest takich rzeczy, spróbujcie😊