fbpx
Mamy to! Karta Dużej Rodziny w Makarunie
27 kwietnia 2018, author: Maja Tymczyszyn

Mamy to! Karta Dużej Rodziny w Makarunie

Naszym priorytetem i głównym zadaniem jest  dostarczane naszym Klientom najwyższej jakości posiłków.Uważamy jednak, że na tym nasza rola się nie kończy. Odpowiedzialność w biznesie to nie tylko kwestie ekonomiczne, formalne czy prawne, ale jest to także uwzględnianie interesów społecznych.

Podjęliśmy działania w tym kierunku i w związku z tym miło nam poinformować, że w naszych punktach przy ul. św. Tomasza w Krakowie, przy ul. Półwiejskiej oraz w Galerii Malta w Poznaniu, w Płocku, Swarzędzu, Rzeszowie, w lokalu przy Dworcu Centralnym oraz w Galerii Północnej honorujemy już Kartę Dużej Rodziny.

 

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

 

Karta dużej rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, który umożliwia jej beneficjentom korzystanie z szerokiej gamy upustów. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulinarnej, rekreacyjnej czy transportowej. My w naszych lokalach w ramach Karty Dużej Rodziny udzielamy 10% rabatu do całości zamówienia.

Wymienione lokale w Krakowie i Poznaniu zapoczątkowały  w naszych szeregach honorowanie Karty Dużej Rodziny, ale będzie nas więcej! Pomaganie to ważna dla nas kwestia, już niedługo dołączą do nas pozostałe lokale, a informacje o nich będą się sukcesywnie pojawiały.