fbpx
Listopadowe nowości!
9 listopada 2016, author: admin

Listopadowe nowości!

Hej kochani!

Dawno nikogo tu nie było, ale nie gniewajcie się! To tylko i wyłącznie dlatego, że ciągle pracujemy nad ulepszeniem naszych spaghetterii, żebyście mogli zajadać się jeszcze lepszym Makarunem.

Chcielibyśmy Was poinformować o nowościach w Makarunie!

Jeżeli śledzicie nasz fanpage na Facebooku to na pewno wiecie, że już pod koniec listopada otwieramy kolejne dwa lokale w Katowicach i Nowym Dworze Mazowieckim! Dlatego jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście okazji spróbować Makaruna to serdecznie zapraszamy click for source. Koniecznie musicie go skosztować i wybrać swojego ulubieńca z naszego menu 🙂

Po drugie musicie wiedzieć, że pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty – nie tylko w nowe receptury sosów, ale też w całkiem inne produkty. Nie zdradzimy zbyt dużo, żebyście mieli niespodziankę. Możemy Was jednak zapewnić, że z pewnością Wam się to spodoba!

Odnawiamy także nasze konto na Instagramie, na którym także będą organizowane liczne konkursy, a co za tym idzie rozdawane przeróżne nagrody! Dlatego już teraz zapraszamy do śledzenia, możecie nas znaleźć pod nazwą – „makarunpl”.

Już za niedługo coraz więcej okazji, żeby zgarnąć zniżki, a nawet darmowe porcje, dlatego bądźcie czujni, śledźcie nas na Facebooku i odwiedzajcie w lokalach 🙂