2016? Będzie co wspominać!
31 grudnia 2016, author: admin

2016? Będzie co wspominać!

Makarunożercy!

Chcielibyśmy podsumować ten owocny rok i podzielić się z Wami najważniejszymi informacjami dotyczącymi Makaruna 🙂

Przede wszystkim (z czego jesteśmy baaardzo dumni) zostaliśmy wybrani najlepszym Fast-Foodem 2016 roku w Polsce. Ponadto znaleźliśmy się w gronie finalistów w kategorii “Efektywnego rozwoju marki”.

W 2016 roku udało nam się poszerzyć naszą sieć i otworzyć aż 8 spaghetterii w całej Polsce, w tym już 4 lokal w Warszawie oraz pierwszy lokal w Centrum handlowym HIT w Nowym Dworze Mazowieckim visit this site. Podpisaliśmy także pierwsze umowy z zagranicznymi Partnerami Franczyzowymi, tak więc w przyszłym roku możecie spodziewać się Makarunów za granicą.

Już na początku 2017 roku będzie się działo! W styczniu otwieramy kolejne 2 punkty: w Katowicach i w Warszawie qybxocb. Możecie śledzić na bieżąco wydarzenia oraz otwarcia spaghetterii za pomocą naszego fanpage’a na facebooku.

Makarun cieszy się coraz większym zainteresowaniem, za co serdecznie Wam dziękujemy!

Bardzo nam miło, że towarzyszyliście nam przez cały rok i mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami na dużo dłużej. Natomiast Wam, kochani, życzymy szampańskiej zabawy w Noc Sylwestrową, a także szczęśliwego i owocnego nowego roku, razem z Makarunem!