fbpx
Targi franczyzy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
20 października 2020, author: Iga Tymczyszyn

Targi franczyzy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

18 edycja Targów Franczyzy nie mogła się odbyć bez naszej obecności.
W dniach 15-16 października w Pałacu Kultury i Nauki mieliśmy szansę brać udział największych Targach Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym wydarzeniu uczestniczyło 200 konceptów franczyzowych oraz 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy. 

Targi ze względu na trudną sytuację pandemiczną w kraju zostały skrócone i zamiast w sobotę, zakończyły się już w piątek. Całe wydarzenie odbywało się w rygorze sanitarno-epidemiologicznym. Każda osoba przychodząca na targi miała obowiązek zasłonić usta i nos. Ponadto każdy miał zmierzoną temperaturę bezdotykowym termometrem oraz przed wejściem na sale wystawowe wszyscy byli poddani dezynfekcji i odkażeniu

Mimo trudnej sytuacji w kraju wiele osób odwiedziło w tych dniach Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Dla naszych potencjalnych Franczyzobiorców była to wyjątkowa okazja do bezpośredniej rozmowy z naszymi prezesami, szczegółowego zapoznania się z marką Makarun, a także możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie oraz spróbowania naszych Makarunów oraz zobaczeniu na żywo food truck’a.

Dziękujemy wszystkim za owocne rozmowy.