fbpx
Makarun w Dubaju!
8 lutego 2019, author: Maja Tymczyszyn

Makarun w Dubaju!

Miło nam poinformować, że w drugim kwartale tego roku otwieramy pierwszy nasz  lokal w jednym
z najbardziej prestiżowych miejsc na świecie-na słynnej Palmie w Dubaju. Będzie on jedynym działającym na tamtejszym rynku polskim street foodem.

Makarun powstanie w nowoczesnym pasażu handlowo-gastronomicznym The Pointe Jumeirah, wybudowanym na sztucznej wyspie w kształcie palmy. Jest to jedna z trzech największych palm usypanych na wodach Zatoki Perskiej w pobliżu Dubaju. Mieszczą się tam ekskluzywne hotele oraz centa handlowe, a co ciekawe na jej ,,liściach” swoje posiadłości posiadają min. David Beckham czy Roger Federer.

The Ponte Jumeirah to przede wszystkim nowoczesny multipleks otoczony najbardziej rozpoznawalnymi markami street foodowymi na świecie oraz luksusowymi restauracjami. Lokal,
w którym powstanie Makarun leży w bezpośrednim sąsiedztwie kina. Jego aranżacją zajęła się pracownia architektoniczna Schwitzke&Górski, która to zaprojektowała nowy design sieci, wdrażany sukcesywnie od nowego roku. Lokal powstający w Dubaju będzie największym dotychczas lokalem działającym pod szyldem Makarun Spaghettii and Salad.