Kolejne lokale już otwarte!
5 lipca 2019, author: Agnieszka Pypa

Kolejne lokale już otwarte!

Maj był to dla nas bardzo intensywnym i niesamowicie pracowitym  okresem – na mapie Polski pojawiły się 3 kolejne punkty Makarun.

10 maja miało miejsce otwarcie lokalu w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905. W ten wyjątkowy dzień, każdy kto polubił profil Makarun Łódź mógł wylosować gadżet lub otrzymać aż 50% zniżki na swoje zamówienie. Sam lokal usytuowany jest przy najnowocześniejszym w mieście akademiku, łódzcy studenci nie będą mogli zatem narzekać na brak pysznego jedzenia.

16 maja na mapie Polski pojawił się punkt Makarun w Kaliszu. W tym dniu Klienci nie tylko mogli zjeść coś pysznego, ale także zakręcić kołem i wygrać ciekawe nagrody. Do zgarnięcia były gadżety oraz nagroda główna – drukarka do zdjęć, idealny sprzęt na zbliżające się wakacje.

23 maja otworzył się lokal w Bydgoszczy. Nasi Klienci mogli otrzymać aż 50% rabat na całe zamówienie za polubienie profilu Makarun Bydgoszcz. Dodatkowo Klienci otrzymali gadżety, a jeden
z nich aparat fotograficzny Instax.

Podsumowując maj był bardzo intensywnym, ale za razem owocnym miesiącem, tym samym na mapie Polski nasze pomarańczowe punkty można spotkać już w 16 miastach.